הָמְגֵירָה מְסוּגֵלֶת לְהַכִיל נִיקּוּד מֵאֻלְתָר. את לא!

  • כותבת שירה ורוצה שהיא גם תהיה מנוקדת?
  • מפרסמת שירים בפייסבוק ולועגים לך על הניקוד?
  • מחכה ימים ארוכים לנקדנית כדי לשלוח שירים לאסופות?
  • כבר לא יודעת על איזה נקדן אוטומטי לסמוך?
  • אם המשוררים הגדולים יכלו לנקד את שיריהם בעצמם, גם את יכולה.

קורס ניקוד של האותיות הקטנות

הנקודות הקטנות הוא קורס מקוון ללימוד ניקוד, שנועד במיוחד לכותבי שירה ולמשוררים. קורס וירטואלי ללימוד אישי מכל מכשיר, בכל שעה וזמן שנוחים לך. בקורס תקבלי את הידע החסר לך כדי לדעת לנקד את שירייך בעצמך.

קורס היסוד – מקנה את יסודות הניקוד בשיטת הנקודות הקטנות. ברגע שתדעי אותם – תוכלי להבין ניקוד ולנקד בכוחות עצמך. מלבד עקרונות הניקוד ניתנים בקורס הכלים הטכניים והמעשיים, שמעניקים את היכולת המלאה לנקד טקסטים כיום.

קורס מתקדם – מוסיף כללי ניקוד נוספים על העקרונות שניתנו בקורס היסוד. הוא יאפשר לך הבנה מעמיקה יותר של כללי הדקדוק ויכולת ניקוד עצמאית יותר, בפחות היעזרות במילונים. אם מלהיות משוררת לא מרוויחים כסף, אחרי הקורס המתקדם תוכלי להיות גם נקדנית מקצועית בתשלום.

זה קל ופשוט.

מלאכת הניקוד נראית קשה ומסובכת כשלומדים אותה מספרי הדקדוק הישנים, מוויקיפדיה או מאתרי אינטרנט שונים. כולם מביאים את אותם כללים מיושנים ומסובכים, שכדי לשלוט בהם צריך להיות חצי אבשלום קור לפחות. קורס הנקודות הקטנות מציג שיטה חדשה וברורה, קלה ללימוד וליישום, מותאמת להתפתחות החשיבה ושיטות הלימוד ומבוססת על התפתחות הכלים הטכנולוגיים העומדים לשירותנו.

זה מעשי, זה יישומי.

לימוד ניקוד לשם ניקוד: בקורס הנקודות הקטנות מתחילים לנקד מיד, במחשב וביד, ומקבלים את כל הכלים לניקוד עצמאי שייתן את התוצאה הממוחשבת ואף המודפסת המדויקת ביותר (אל תפספסי את הבונוסים שלנו איך מנקדים במקלדת? והמדריך סקירת נקדנים אוטומטיים).

זה ממוחשב.

כמה קל! בהרשמתך לקורס תקבלי שם משתמש וסיסמה לכניסה לאתר הקורס. כל החומרים יהיו שם בשבילך, נגישים בכל שעה שתרצי ומכל מכשיר שתרצי, תצטרכי רק כוס קפה ואוזניות.
השיעורים מצולמים בווידאו ולצדם סיכומים מפורטים מוכנים לשימושך. כל שיעור מחולק למקטעים קצרים של כמה דקות לפי נושאים. תוכלי להתקדם בקצב שלך ובשעות שלך.
לא נזרוק אותך למים! לאחר כל נושא שנלמד בקורס מובאים תרגולים במערכת האתר עצמה, בלי לקום מהכיסא או לרדת מהרכבת. התרגולים הממוחשבים ייתנו לך את הביטחון והיכולת ליישם את הלימוד בעצמך.
ומה בנוגע לליווי? זמינות 24 שעות בכל אפשרויות יצירת הקשר הקיימות. תוכלי לשלוח הודעה או תגובה במערכת הקורס, בפייסבוק (חפשי את הבונוס קבוצת פייסבוק לליווי על שלל הצעותיה), במייל, בווטסאפ ובטלפון, ותקבלי תשובה בהקדם האפשרי. תוכלי ליצור קשר עם משתמשים אחרים בקורס, ותוכלי גם שלא (הרי אנחנו יודעים שמשוררים אוהבים גם להיות לבד).

זה גם דינמי.

בקנייה עכשיו תקבלי כל עדכון גרסה של הקורס, כל שדרוג וכל תוספת, בלי להוסיף שקל ובעצם אפילו בלי למצמץ. אל תפספסי את ההרשמה המוקדמת לגרסת המתקדמים של הקורס.

מה יוצא לי מזה?

מה, עוד לא עשינו לך חשק? אז קבלי את זה:

✓  צאי עם מקצוע.

בסיום הקורס תוכלי להרגיש חופשייה לנקד בעצמך טקסט לכל תחום. תהיי כה בקיאה בניקוד, עד שתהיי מנקדת מקצועית בעצמך, ותוכלי לנקד אפילו בתשלום.

✓  ומתוק האור בעיניים.

ניקוד נועד לייפות את השירה, הוא לא נועד לקלקל אותה. כמה יפות הטיוטות של יהודה עמיחי ושל נעמי שמר בכתב יד (הנה, שמנו לך כאן כמה צילומים. קנאת סופרים תרבה חכמה), כמה יפים שירים מנוקדים שרואים באינטרנט – תמיד הם קופצים לעיניים יותר משורות קצרות בלי שום ניקוד. וכמה לא יפה לעיניים ניקוד בנקדן אוטומטי חינמי. אל תעשי לשירים שלך את הפדיחה הזאת, רבים וטובים כבר נפלו בה. תני יד ונפסיק את התופעה הזאת.

 

✓ חיסכון בכסף.

נקדן מקצועי עולה כסף. לקראת פרסום שירים באסופה את מוכנה לשלם כמה עשרות שקלים למנקד. לקראת הוצאת ספר שירה את עושה הדסטארט ומסכימה לשלם מאות ואלפי שקלים למנקד. אבל מה אם את רוצה לפרסם שיר בפייסבוק בכל יום? לנצח תישארי משועבדת לשירותיו של הנקדן המקצועי?

✓  חיסכון בזמן.

"את השירים יש לשלוח מנוקדים בניקוד חלקי או מלא, בקובץ וורד ובו שמכם…" – מכירה את זה? רצית לשלוח כמה שירים לאסופה או לכתב עת, ונתקעת בשלב הניקוד. אחרי 74 תיוגים בפייסבוק מצאת את המנקד האמין, המהיר והזול מכולם, ועכשיו את כבר יומיים מחכה שיחזיר לך את השירים שלך מנוקדים – ועוד רגע עובר התאריך למשלוח השירים לאסופה!
ומה אם סתם מתחשק לך לפרסם בפייסבוק שיר עכשיו – ממש עכשיו – כי הוא נורא יפה ואת רוצה להציג אותו לעולם, או שבדיוק עכשיו הוא מתאים מבחינה אקטואלית ומחר כבר לא יהיה שווה לחכות למנקד שיחזיר לך אותו?
אח, אילו יכולת לנקד את השירים שלך בעצמך… היית כותבת, מנקדת ושולחת – ועוד היה נשאר לך זמן לכתוב לכתב העת שיר חדש שעוד לא ראה אור.

הרווח שבין המילים

ניקוד זה לא הכל. הנה הדברים הנוספים שתרוויחי מלימוד ניקוד בקורס הנקודות הקטנות:

 

✓ תהיי מדויקת.

אנחנו יודעים טוב מאוד כמה הדיוק בשירים חשוב. בכל מילה ותו את משקיעה מחשבה ונותנת את נשמתך. מגיע לך שגם הקוראים יקבלו את השיר באופן החד והמדויק ביותר, ורק כך בסופו של דבר יבינו אותו בדרכם שלהם וייתנו בו משמעויות חדשות.
כששולחים שיר לניקוד אצל נקדן מקצועי, בדרך כלל הוא צריך לשאול שאלות כדי לרדת לסוף דעתך. כדי לדעת איך לנקד כל מילה צריך לדעת מה כוונת המשורר, וקולמוסים רבים נשברו בדיון בין המשורר למנקד עד שהשיר ינוקד במשמעות המדויקת ביותר.
כשאת מנקדת את שירייך בעצמך הניקוד מובנה בהם, לא תצטרכי עוד לנהל משא ומתן על הכוונות הרמוזות בשירייך או לחשוף אותן.

✓ תעשירי את לשונך.

אנחנו נגד התפיסה כי שירה טובה היא שירה מליצית במילים גבוהות. כיום ברור בדיוק ההפך: שירה טובה היא שירה שאינה מתייפייפת במילים נדירות מן המילון, אלא עושה שימוש חדש ומבריק בלשון ימינו. עושר לשוני טוב לשירה נולד לא מעיון באנציקלופדיה העברית אלא מתוך הכרת הלשון לעומק. לימוד הניקוד נוגע בשלל נקודות בדקדוק העברי, ונותן לך כלים חדשים ומרתקים לשימוש בשפה וליצירת מילים ומשפטים שהופכים לשירה.

✓ תלמדי מן הטובים ביותר.

בקורס הנקודות הקטנות לומדים ניקוד מתוך עיון בטקסטים מנוקדים. מדי פעם מובא בקורס צילום מספר ילדים, לפעמים לוקחים כמה מילים אקראיות מנוקדות ולומדים אותן, אבל רוב רובם של הטקסטים הנלמדים בשיעורים הם שירה. נעסוק בקורס בטקסטים האיכותיים ביותר של השירה העברית, שיהיה לך כיף ללמוד, לקרוא ולתרגל.

תקבלי את הבונוסים שלנו!

✓  מאילו ספרים מנוקדים כדאי ללמוד?

באילו ספרים מנוקדים נמצא את הניקוד הטוב ביותר, שלא יבלבל ויטעה אותנו? אם כבר ניסית ללמוד ניקוד בעצמך מתוך ספרים מנוקדים, אבל ראית דברים לא הגיוניים שוב ושוב, כנראה לא השתמשת בספרים הנכונים. בשיטת הנקודות הקטנות לומדים ניקוד מתוך עיון בספרים מנוקדים, בדרך הבריאה והטבעית ביותר. לכן הכנו בונוס חיוני, ובו הדרכה מצולמת: באילו ספרים לעיין, ומאילו ספרים להימנע.

✓  קבוצת פייסבוק סגורה.

קבוצת פייסבוק סגורה למשתתפי הקורס בלבד נותנת מענה לכל שאלה בניקוד, בין בנושאי הקורס ובין בנושאים אחרים. תוכלי להעלות כל מילה מנוקדת שאין לך הסבר לניקוד שלה, לשאול שאלות על טקסטים מנוקדים שנתקלת בהם ואפילו להעלות שירים מנוקדים שלך להגהה מקצועית מלאה והסבר על כל סימן ניקוד בשירייך. הליווי המלא כולו בשבילך.

 

✓ סקירת נקדנים אוטומטיים (בקרוב).

מי הנקדן האוטומטי הגרוע ביותר, מה ההבדלים בין הנקדנים בתשלום, למה כדאי (או לא כדאי) להשתמש בהם, ואיך אדע מה הכי מתאים לי?
רק למשתתפי הקורס, הדרכה מקיפה ומלאה על כל עזרי הניקוד לנקדנים חובבנים ולנקדנים מקצועיים (גם את תהיי כזו ביום מן הימים, וזה יקרה בקרוב מאוד).

✓  איך מנקדים במקלדת.

לא מספיק לדעת איך אמורים לנקד מילים. בימינו חייבים גם לדעת איך לנקד אותן במחשב. בקורס תקבלי בונוס ייחודי: מדריך מצולם + קובצי תמונה ייחודיים לשימוש בניקוד במקלדת.
גם מי שיודע ניקוד, לא תמיד יודע איך לנקד במקלדת, וגם מי שיודע איך לנקד במקלדת, לא תמיד מודע לכל הכללים העקרוניים שמונעים קפיצות ניקוד, ניקוד מקלדת שגוי ועוד. בקורס הנקודות הקטנות תקבלי את ההדרכה המפורטת לניקוד מושלם במחשב.

הירשמי כאן

קורס יסוד

מאין-לי-מושג עד למבינה בניקוד
229/חד-פעמי
  • מחיר רגיל: ₪339

  • חיסכון של ₪110!
  • בקורס ארבעה שיעורים מחולקים לנושאים. בשיעורים מובאים עקרונות היסוד והכלים הבסיסיים לניקוד עצמאי. בתום קורס היסוד תוכלי לנקד בעצמך כל שיר, ותדעי כיצד להיעזר במילונים ובכללים כדי לעשות זאת.

שלווה גדולה: שאלות ותשובות

 

מה רע בנקדן האוטומטי שלי?

אם יש לך נקדן אוטומטי חינמי, אפשר לספור על אצבעות יד אחת את הטקסטים שהוא מנקד נכונה. בשביל ניקוד אוטומטי נכון צריך לנקד נכון כל מילה, ולהתאים את הניקוד שלה להקשר. בני אדם יודעים לקרוא הקשר, ונקדנים אוטומטיים חינמיים – לא. חלקם גם לא יודעים לנקד נכון את המילים עצמן.
יש נקדנים אוטומטיים בתשלום שאינם טועים בניקוד וגם עשויים להבחין בהקשר. בקורס הנקודות הקטנות לומדים על אילו נקדנים אוטומטיים אפשר לסמוך, ואיך לזהות את המקומות שבהם צריך להתערב ולתקן את הניקוד שלהם.

ואם יש לי חברה שיודעת לנקד?

תשלחי גם אותה לקורס!
אם זה חברה (או חבר) שלימדה את עצמה, או את זו שהצלחת ללמד את עצמך, הקורס נותן תמיכה בלימוד האוטודידקטי על ידי מתן הסבר לתופעות שמן הסתם כבר שמתן לב אליהן, ודיוק בנקודות החסרות לכן. שיטת הנקודות הקטנות עצמה מבוססת על עקרונות הלימוד העצמי.
אם זו חברה שלמדה לתואר בלשון או צלחה את ספרי ההדרכה המעטים שיש בניקוד, רוב הסיכויים הם שיש לה לא מעט טעויות, בגלל קושי הלימוד ורמת המורכבות הגבוהה של השיטות שבעזרתן למדה ניקוד.
אם זו חברה טובה, בטח לא אכפת לך שהיא רואה כל שיר שלך לפני הפרסום, כדי שתוכל לנקד. אבל לא מתחשקת לך לפעמים קצת בלעדיות על השירים, שלא תהיי תמיד חייבת להעביר אותם לניקוד לפני שהם יצאו רשמית לאור?
אל תשכחי גם שחבר או חברה אינם יכולים לנקד את כתב היד שלך כשאת רושמת טיוטה, ושגם להם אין תקציב בלתי מוגבל של זמן. למדי לנקד את שירייך בעצמך, ותרוויחי עוד זמן איכות לחברוּת שלכם.

מה אם אגלה שהקורס לא מתאים לי?

הקורס מותאם לכל לומד, בכל שלב או רמה. אם מסיבה כלשהי הקורס לא ימצא חן בעינייך, תוכלי ליצור עמנו קשר לביטול המנוי ולקבל החזר כספי מלא. תקופת האחריות ניתנת לארבעה עשר יום, לאחר מכן לא תוכלי להחזיר את הגלגל לאחור – אבל גם לא תפסידי כלום. הקורס יחכה לך עד אינסוף, לכל תקופה שבה תחליטי לחזור אליו.

אפשר לשלם בתשלומים?

אנחנו יודעים שמכתיבת שירים לא מרוויחים כסף, ולכן מלבד ההנחה המיוחדת שלך אנחנו גם נותנים אפשרות לשלם על הקורס בתשלומים. תמצאי את אפשרויות הפריסה כשתגיעי לדף התשלום המאובטח.

אין לי זמן ללמוד עכשיו ניקוד, אפשר יותר מאוחר?

ללמוד אפשר תמיד, אבל המבצע שלנו עומד לפוג. להזכירך, בקנייה של הקורס עכשיו תקבלי גישה לקורס לכל החיים, ותוכלי לנצל את המבצע ועם זאת להתחיל ללמוד רק כשתתפני לזה. כל עוד נרשמת לקורס ולא התחלת לצפות בתכניו, המערכת מזהה זאת ותשלח אלייך מעת לעת תזכורות ודו"חות על מצב התקדמותך בקורס.

ומה אם אני גם כל כך יפה וגם בת שש עשרה?

אם את מספיק חכמה כדי להתחיל לכתוב שירה, ומספיק חכמה כדי להתעניין בשירה וכבר בגיל כזה לראות את יופייה, אנחנו בטוחים שתצליחי בקורס. התכנים מוגשים בצורה קולחת וקלה, אחרי שתתחילי לצפות בסרטונים ולמלא את התרגולים תשאלי את עצמך למה לא לומדים ככה כל מקצוע לבגרות. בעת הרשמתך אל תשכחי לספר להורים שלך על הסליקה המאובטחת באשראי ועל האחריות המלאה לארבעה עשר יום. תמסרי להם גם שאולי מכתיבה לא ממש מתפרנסים, אבל ניקוד זה כבר מקצוע לחיים.

מי עומד מאחורי כל זה?

 

אני אפרת אקשטיין, עורכת לשון, מגיהה ומנקדת. נשואה לחיים אקשטיין, עורך תוכן, סופר וכותב. יחד הקמנו את האותיות הקטנות – בית לספרים ולעריכת טקסטים. קורס הנקודות הקטנות נולד כשחשבתי פתאום, בשקט בשקט, בשבריר של הארה: "אני הולכת לעשות קורס ניקוד לכותבי שירה". אני כותבת שירה מגיל שש עשרה. בתחילת דרכי הייתי חברה בסדנאות כתיבה, ואת חבריי הטובים ביותר הכרתי בקבוצות כתיבה משותפות. כיום אני חברה בצוות עריכת השירה של אתר היצירה העברית "ביכורים". בזמני האישי אני כותבת ומפרסמת שירה, ובמקצועי אני מנקדת ומגיהה שירים לפרסומים באסופות, בספרים, ברשת ובאלבומים.

יש לך שאלה אישית?

פני אליי בפייסבוק, במייל [email protected] או דרך האתר שלנו, ונשמח לעזור.

החזר כספי מלא עד 14 יום מרגע הרכישה.
אין שום סיכון, חבל לפספס את ההצעה המעולה עכשיו.
סליקה בטוחה ומאובטחת.

Malcare WordPress Security