קורס ניקוד של האותיות הקטנות

בין שאתם משוררים, גרפיקאים, מורים או כל בעל מקצוע אחר שמעריך דייקנות ועבודה מקצועית באמת, ודאי הגעתם לכאן כי אתם מבינים שניקוד הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהשפה העברית. בדיוק בשבילכם אספנו את כל הדברים החשובים ביותר בניקוד, וזיקקנו אותם לשני קורסים מרתקים ברמות ידע שונות שישנו את חיי הכתיבה שלכם:

קורס היסוד – בקורס ניתנים,  כמו שאפשר להבין, יסודות הניקוד. בשיטת הנקודות הקטנות היסודות הם הכללים העקרוניים השולטים בניקוד. ברגע שיודעים אותם – אפשר להבין ניקוד ולנקד בכוחות עצמנו. מלבד לימוד עקרונות הניקוד ניתנים בקורס היסוד הכלים הטכניים והמעשיים שנותנים את היכולת המלאה לנקד טקסטים כיום, מן המסד ועד הטפחות, באופן מקיף.

קורס מתקדם – מוסיף על העקרונות והכלים שניתנו בקורס היסוד כללי ניקוד נוספים. הם מאפשרים הבנה מעמיקה יותר של כללי הדקדוק והניקוד ויכולת ניקוד עצמאית יותר, בפחות היעזרות במילונים.

לראשונה: קורס ניקוד מקוון מצולם

לומדים ניקוד בצורה מקצועית, מובנית וברורה, והכל מהבית בשעות שנוחות לכם, עם האוזניות והקפה.

זה לא עוד ספר דקדוק, זה לא רשימה של כללים. זה קורס ניקוד מקצועי בשיטה ייחודית, שמתאימה לכולם – מסטודנט עד משורר.

למה לי לדעת ניקוד?

אף על פי שיש נקדנים אוטומטיים ומילונים מקוונים ומודפסים, הניקוד הוא חלק מהותי מידיעת העברית. עקרונות הדקדוק העומדים ביסוד הניקוד עברו בעבר מדור לדור ונקלטו מאליהם, כשם שלמדו קרוא וכתוב. שיטת הנקודות הקטנות מחזירה את הידע הבסיסי שנשכח במשך השנים ומאפשרת להשתמש בו בקריאה ובכתיבה, ביצירה ובעולם הפרסום והמדיה.

מה מקבלים פה?

✓  תנקדו ברמה של בעל מקצוע.

בסיום הקורס תוכלו להרגיש חופשיים לנקד בעצמכם טקסט לכל תחום. תהיו כה בקיאים בניקוד, עד שתהיו נקדנים מקצועיים בעצמכם, ותוכלו לנקד אפילו בתשלום.

✓  שירות לקוחות אישי ומקצועי.

תלמידי הקורס יקבלו ליווי אישי, ייעוץ ותשובה לכל שאלה שתעלה לכם. בקורס הזה אתם לא לבד.

✓ תתמקצעו בחומרי עזר.

מילונים או נקדנים אוטומטיים? הקורס יהפוך את כלי העזר שנראים מסובכים לחברים הכי טובים שלכם. תלמדו את כל הכלים לניקוד נכון במחשב, כזה שלא יעשה צרות בגרפיקה ולא יתפספס בו שום דבר.

✓  תדעו לנקד, כמובן.

לא משנה אם אתם כותבים, גרפיקאים, מורים או סתם הורים שרוצים לעזור לילדים בשיעורי הבית, הקורס הזה יאפשר לכם להרגיש בטוחים ביכולות הניקוד שלכם ולדעת שאצלכם אין מקום לטעויות.

יש לנו בונוסים!

בונוס מספר 3: סקירת נקדנים אוטומטיים (בקרוב).

מי הנקדן האוטומטי הגרוע ביותר, מה ההבדלים בין הנקדנים בתשלום, למה כדאי (או לא כדאי) להשתמש בהם, ואיך אדע מה הכי מתאים לי? רק למשתתפי הקורס, הדרכה מקיפה ומלאה על כל עזרי הניקוד לנקדנים חובבנים ולנקדנים מקצועיים (גם אתם תהיו כאלה ביום מן הימים, וזה יקרה בקרוב מאוד).

בונוס מספר 2: איך מנקדים במחשב?

מדריך מצולם + קובצי תמונה ייחודיים לניקוד במקלדת.

לא זורקים אתכם למים העמוקים בלי מצופים. גם מי שיודע ניקוד, לא תמיד יודע איך לנקד במקלדת, וגם מי שיודע איך לנקד במקלדת, לא תמיד מודע לכל הכללים העקרוניים שמונעים קפיצות ניקוד, ניקוד מקלדת שגוי ועוד. בקורס שלנו תוכלו לקבל את ההדרכה המפורטת לניקוד מושלם במחשב.

בונוס מספר 1: "המורה, יש לי שאלה".

המקום שלכם להרגיש חופשי.

קבוצת פייסבוק סגורה למשתתפי הקורס בלבד תיתן מענה לכל שאלה בניקוד, בין בנושאי הקורס ובין בנושאים אחרים. תוכלו להעלות כל מילה מנוקדת שאין לכם הסבר לניקוד שלה, כל שאלה בטקסטים שלכם ושל אחרים, נושאים שנתקלתם בהם ואתם זקוקים להכוונה נוספת ואישית – הליווי המלא כולו בשבילכם.

קורס יסוד

כל יסודות הניקוד לרמת הבנה ושליטה מלאה
360
    • מחיר רגיל: ₪480
    • חיסכון של ₪120 – כי החזון שלנו הוא שכולם יידעו לנקד!

שאלות ותשובות

למי מתאים הקורס?

הקורס נועד למי שכותב שירים ומפרסם אותם ברשת ובכתבי עת.

מעכשיו תוכלו לנקד אותם בעצמכם, בלי להזדקק לנקדן אוטומטי לא מוצלח ובלי לשלם למנקד מקצועי לפני כל פרסום.

הקורס נועד למי שכותב טקסטים לילדים בגיל הרך.

מעכשיו תוכלו לכתוב ולנקד מיד, ללא טעויות כלל ובלי להמציא. הקוראים הצעירים שלכם לא יוטעו, ויהיה להם קל ונוח לקרוא אתכם.

הקורס נועד למורים ולגננות.

גם אם למדתם ניקוד לקראת ההוראה, ברוב המקרים הקורסים קשים ומסובכים. מעכשיו כל הקורס אצלכם בבית, בשיטה נוחה וברורה יותר ממה שמלמדים באוניברסיטאות ובמכללות. כשהתלמידים ישאלו אתכם מה מתאים במילים במחברת, קמץ או פתח, צירה או סגול, תוכלו לענות להם בביטחון, ואפילו להסביר מדוע.

הקורס נועד לעורכי לשון ולאנשי לשון.

בכמה מן המכללות לומדים רק ניקוד בסיסי. בכמה מן האוניברסיטאות החומר מורכב במיוחד. בקורס המקוון תוכלו לרכוש כלים שונים מן הכלים שקיבלתם בלימודים, לחזור על חומר הלימוד מכיוונים חדשים ולהתנסות שוב ושוב בליווי צמוד עד שתוכלו להיות נקדנים מקצועיים בעצמכם.

הקורס נועד לאנשי תקשורת, לשדרנים, לכתבי טלוויזיה ווידאו וקוראי פואטרי-סלאם.

אם אתם רוצים לומר נכון את הטקסטים שלכם, לדעת בעצמכם איך הוגים כל מילה בלי להיות תלויים במזל או ביועץ הלשון שיעבור על כל טיוטה שלכם, קורס ניקוד הוא בדיוק מה שאתם צריכים. צָרְכֵי או צְרָכֵי? בֶּהָרִים או בָּהָרִים? וְכָּתוּב או וְכָתוּב? כללי הניקוד הפשוטים נותנים תשובה לכל השאלות האלה.

יש לי נקדן אוטומטי, למה אני צריך קורס ניקוד?

יש הנוטים לזלזל בנקדנים האוטומטיים למיניהם, ויש הנוטים להסתמך עליהם במאה אחוז ולהפקיד את מלאכת הניקוד כולה בידיהם. אכן, יש נקדנים אוטומטיים (חינמיים בעיקר) שהנזק שלהם גדול מן התועלת, ולעומתם יש גם נקדן אוטומטי מעולה ברמה גבוהה. בנקדן אוטומטי כזה משתמשים נקדנים מקצועיים. הדרך הנכונה להשתמש בנקדן אוטומטי היא להבין את סימני הניקוד ולדעת את כללי הניקוד, ומתוך כך לבחור היטב בין האפשרויות שמציג הנקדן. שיטת הנקודות הקטנות מציעה את הדרך הנכונה ביותר להיעזר בנקדן האוטומטי בלי לשגות.

אין לי זמן ללמוד עכשיו ניקוד, אפשר יותר מאוחר?

מעת עליית הקורס לאוויר יהיה אפשר לקנות אותו בכל עת. עם זאת, המחירים וההנחות הפעם הם חסרי תקדים ולא יחזרו. מרגע שקניתם את הקורס תקבלו שם משתמש וסיסמה לגישה לאתר הקורס בכל זמן שתרצו, גם לאחר שבועות וחודשים. אנחנו נמשיך לשמור אתכם על קשר ולוודא שאתם נכנסים לשיעורים ששילמתם עליהם ומקבלים את המיטב מהקורס שקניתם.

למדתי ניקוד באוניברסיטה / במכללה, איך קורס היסוד יוכל לעזור לי?

אם אתה צריך רענון הקורס שלנו מושלם בשבילך. במקום לחזור על המחברות והסיכומים מקורס הניקוד באוניברסיטה, אנחנו מביאים לך את החומר המוכר לך באופן בהיר ומובנה, ולצד כל נושא דוגמאות ותרגול, כך שלא תצטרך לנסות שוב להכיל כמויות גדולות של חומר לימוד ולחפש תרגולים מתאימים.

אם הקורס באוניברסיטה היה קשה ומסובך או אם אתה סטודנט ולומד ניקוד ממש עכשיו, "הנקודות הקטנות" יוכל ללוות אותך אפילו במהלך הלימודים ולשפוך אור חדש על חומרי הלימוד שלך. "הנקודות הקטנות" היא שיטה טבעית ללימוד ניקוד, ובזה היא שונה מאוד מן הלימוד המקובל של אוסף אינסופי כללים ושל כללים יוצאי דופן.

אם יש לך יסודות בניקוד ואתה מעוניין רק בקורס מתקדם, אנחנו ממליצים בכל זאת לקנות את החבילה המלאה במחיר המוזל שלנו. יסודות הניקוד שנלמדים במוסדות הלימוד הגבוה שונים מן האופן שבו מוצגים היסודות בשיטת "הנקודות הקטנות". למשל, אצלנו לא תשמע את השילוש המבלבל "חוק ניקוד ההברות", וגם אין פה יוצאים מן הכלל. לא תרגיש שאנחנו חוזרים על חומר שאתה מכיר, אלא תלמד אותו מזווית אחרת שתאיר אותו ותקל עליך להשתמש בידע שצברת.

אפשר לשלם בתשלומים?

בוודאי. בדף התשלום שלנו תמצא אפשרות לפריסת תשלומים, גם למחירים המוזלים.

יכול להיות שאגלה שהקורס לא מתאים לי?

הכל יכול להיות, ולצורך זה אנחנו נותנים לקורס אחריות מלאה. אם משום מה תרגישו שהוא לא מתאים לכם, תוכלו לסגור את המנוי ולבקש החזר כספי. עיינו בתקנון הרכישה שלנו.

יש לכם שאלה אישית?

פנו אלינו בפייסבוק, במייל [email protected] או דרך האתר שלנו, ונשמח לעזור.

החזר כספי מלא עד 14 יום מרגע הרכישה.

אין שום סיכון, חבל לפספס את ההצעה המעולה עכשיו.

סליקה בטוחה ומאובטחת.

Malcare WordPress Security